Úvod Komiksy O znovuzrození
přehled všech komiksů Sebevražedný oddíl 8

19. říjen 2022 / 256 barevných stran

Sebevražedný oddíl 8

Přiškrcení

Rob Williams, Diogenes Neves, Ronan Cliquet, Philippe Briones

Batman. Nejspíš už jste o něm slyšeli. Oblíká se jako netopýr. Nenávidí zločince. Nenávidí střelné zbraně.

A pak je tu Deadshot, nejpřesnější a nejnebezpečnější nájemný vrah na světě. Miluje střelné zbraně. V podstatě je střelnou zbraní.
Tak proč se Batman vloupal do vězení Belle Reve a Amandě Wallerové přímo před nosem Deadshota osvobodil, aby se pak na ně sesypal celý Sebevražedný oddíl?
No, Deadshotovu nezletilou dceru totiž unesl ještěří kult smrti Kobra, který ji chce přeměnit ve svého nového vůdce a tím se jejímu otci ďábelsky pomstít. A pokud ji má Batman zachránit, musí to být s Deadshotovou pomocí… pokud tedy slavný nájemný vrah bude souhlasit s tím, že během jejich spolupráce nikoho nezabije.
Samozřejmě zabíjení je jaksi Deadshotova libůstka. A pak je tu takový menší problém s tím, že zatímco Batman jde po Kobře, po Batmanovi zatím jde Sebevražedný oddíl a jejich nový velitel Captain Cold.
Když se všichni setkají a kulky a ledové paprsky začnou lítat, bude Deadshot schopný stát se hrdinou, kterým by podle Batmana měl být, aby zachránil svou dceru? Nebo Batman skončí v Sebevražedném oddílu s bombou v mozku?

Kde koupit?

zpět na přehled